Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Lotissement du Stade' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový řadový dům 120 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj 23 m2 s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem (180 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (točité schody) 1x malý pokoj s 1x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Terasa, severní orientace terasa, jižní orientace, zahrada 250 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Lotissement du Stade, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_20_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 120 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj 23 m2 s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem (180 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (točité schody) 1x malý pokoj s 1x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Terasa, severní orientace terasa, jižní orientace, zahrada 250 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 20:04
Mapa stránek ...