Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Port d'Attache' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 28 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 8 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Výhled Laguna. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Port d'Attache, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_190_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 28 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 8 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Výhled Laguna. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.11.2018 00:29
Mapa stránek ...