Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Cypriennes' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 45 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV a rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 80 cm). Vstup na terasu. Sprcha. Terasa 15 m2, jižní orientace. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Cypriennes, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_175_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 45 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV a rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 80 cm). Vstup na terasu. Sprcha. Terasa 15 m2, jižní orientace. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 23:28
Mapa stránek ...