Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Pierre Marie' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic. 7-pokojová vila 140 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Se Šatna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC s rohovou vanou. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko (90 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha, WC zvlášť. Velká zahrada 150 m2, západní orientace a jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. I ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Pierre Marie, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_147_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic
Popis ubytování (interiér)
7-pokojová vila 140 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Se Šatna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC s rohovou vanou. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko (90 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha, WC zvlášť. Velká zahrada 150 m2, západní orientace a jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 auta).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 18:10
Mapa stránek ...