Ubytování ve Francii, Saint Cyprien (Pyreneje - východ) v rekreačním domě 'Pierre Marie'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Pierre Marie, Saint Cyprien
★★★

Francie, Pyreneje - východ, Saint Cyprien

Francie, Pyreneje - východ, Saint Cyprien
Číslo objektu: FR6665.147.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_147_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 46.209,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
7-pokojová vila 140 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Se Šatna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC s rohovou vanou. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko (90 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha, WC zvlášť. Velká zahrada 150 m2, západní orientace a jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 auta).
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Pierre Marie', 2-podlažní. V centru obce Saint-Cyprien, v obytné čtvrti, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 200 m od moře, 200 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada 150 m2 (oplocená), parkovací místo (2 x). Obchod, potraviny, restaurace, písečná pláž 200 m. Sportovní přístav 1 km, golfové hřiště 2.3 km. Skupiny mládeže jen na dotaz.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint Cyprien:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Saint Cyprien s nádhernými plážemi s bílým pískem se nachází ve středu Roussillon a je známý pro potápění a vodní sporty. Díky blízkosti ke Španělsku má místní kuchyně nádech Katalánska. Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 22 km od Perpignan, 15 km od Collioure, 45 km od Fronti?re espagnole. V obci: supermarket, boutique, pošta, restaurace, diskotéka, kasino, muzeum. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, squash, golfové hřiště 27 jamek. Minigolf. Rajtování.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 03:43
Mapa stránek ...