Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Maison Verhaeren' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 65 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 2x lůžko. Koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. V horním patře: (přikré schodiště) obývací pokoj/jídelna s TV a klimatizace. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Balkon 8 m2, západní orientace. Balkónový nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 do ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Maison Verhaeren, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_119_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 65 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 2x lůžko. Koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. V horním patře: (přikré schodiště) obývací pokoj/jídelna s TV a klimatizace. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Balkon 8 m2, západní orientace. Balkónový nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 13:09
Mapa stránek ...