Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Maison Latour' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 75 m2 na 3 podlažích. Vstup. Místnost na zavazadla. Sprcha/WC. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s TV. Kuchyňský kout (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Ve 2. patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (130 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (120 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha/WC. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Maison Latour, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_118_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 75 m2 na 3 podlažích. Vstup. Místnost na zavazadla. Sprcha/WC. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s TV. Kuchyňský kout (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Ve 2. patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (130 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (120 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha/WC. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 08:07
Mapa stránek ...