Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Hameau des Capellans' - Francie (Pyreneje - východ), Saint Cyprien. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 1-pokojové studio 23 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna 15 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV. Vstup na lodžii, k zahradnímu sezení. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. Zahradní sezení 15 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, lodžie. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Hameau des Capellans, Saint Cyprien

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6665_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 23 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna 15 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV. Vstup na lodžii, k zahradnímu sezení. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. Zahradní sezení 15 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, lodžie. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 03:38
Mapa stránek ...