Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Guadeloupe' - Francie (Pyreneje - východ), Le Barcar?s. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 30 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV přípojka. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie, výška stropu 100 - 160 cm s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Balkon 6 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na jezero. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 539. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Guadeloupe, Le Barcar?s

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6640_960_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 30 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV přípojka. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie, výška stropu 100 - 160 cm s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Balkon 6 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na jezero. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 539. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 13:22
Mapa stránek ...