Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Barcarelles' - Francie (Pyreneje - východ), Le Barcar?s. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 24 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon 4 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Barcarelles, Le Barcar?s

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6640_800_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 24 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon 4 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.1.2019 14:39
Mapa stránek ...