Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'l'Hacienda' - Francie (Pyreneje - východ), Le Barcar?s. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 22 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), digitální TV. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: hlásič kouře. Rohová terasa, 4 m2, s vybavením pro společný dvorek.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu l'Hacienda, Le Barcar?s

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6640_650_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 22 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), digitální TV. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: hlásič kouře. Rohová terasa, 4 m2, s vybavením pro společný dvorek.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 21:13
Mapa stránek ...