Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Amphitrite' - Francie (Pyreneje - východ), Le Barcar?s. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2 v 1. patře, východní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Amphitrite, Le Barcar?s

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6640_480_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2 v 1. patře, východní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 09:02
Mapa stránek ...