Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Palm Beach' - Francie (Pyreneje - východ), Le Barcar?s. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC. Balkon 7 m2, severní orientace. Zahradní nábytek. Postranní výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Koupelna je přístupná přes pokoj s francouzským lů ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Palm Beach, Le Barcar?s

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6640_430_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC. Balkon 7 m2, severní orientace. Zahradní nábytek. Postranní výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Koupelna je přístupná přes pokoj s francouzským lůžkem.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 16:56
Mapa stránek ...