Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Petite Venise' - Francie (Pyreneje - východ), Le Barcar?s. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 27 m2. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Malá kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Malá terasa 4 m2. Zahradní nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Petite Venise, Le Barcar?s

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6640_376_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 27 m2. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Malá kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Malá terasa 4 m2. Zahradní nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 16:54
Mapa stránek ...