Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Pointe Vermeille' - Francie (Pyreneje - východ), Le Barcar?s. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 18 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (malá trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon 3 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Pointe Vermeille, Le Barcar?s

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6640_370_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 18 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (malá trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon 3 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.10.2018 06:04
Mapa stránek ...