Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Jardins du Barcar?s' - Francie (Pyreneje - východ), Le Barcar?s. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 2-pokojový řadový dům 33 m2. Malý salón s 1x pohovka a TV. Vstup na terasu. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 17 m2. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Jardins du Barcar?s, Le Barcar?s

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6640_290_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 33 m2. Malý salón s 1x pohovka a TV. Vstup na terasu. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 17 m2. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 09:43
Mapa stránek ...