Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Jardins du Barcar?s' - Francie (Pyreneje - východ), Le Barcar?s. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 50 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV a DVD. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 25 m2, východní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Jardins du Barcar?s, Le Barcar?s

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6640_290_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 50 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV a DVD. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 25 m2, východní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 02:37
Mapa stránek ...