Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Vistaéro' - Francie (Pyreneje - východ), Le Barcar?s. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 20 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV a plochá obrazovka. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon 5 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Vistaéro, Le Barcar?s

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6640_260_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 20 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV a plochá obrazovka. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon 5 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 09:03
Mapa stránek ...