Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Brigantins' - Francie (Pyreneje - východ), Le Barcar?s. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový řadový dům 60 m2 na 3 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), umyvadlo. Koupelna/WC, WC zvlášť. Ve 2. patře: (žebřík) galerie s 3x lůžko (80 cm), sprcha. Terasa 12 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na kanál. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Brigantins, Le Barcar?s

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6640_180_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 60 m2 na 3 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), umyvadlo. Koupelna/WC, WC zvlášť. Ve 2. patře: (žebřík) galerie s 3x lůžko (80 cm), sprcha. Terasa 12 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na kanál. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: soukromý přístav loděk.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:49
Mapa stránek ...