Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Brigantins' - Francie (Pyreneje - východ), Le Barcar?s. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 60 m2 na 3 podlažích. Úplně renovovaný, moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV přípojka. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na balkon. Sedací vana, WC zvlášť. Ve 2. patře: (žebřík) 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha. Terasa 12 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na kanál. K dispozici: pračka. Pozor prosím: soukromý přístav loděk. Kotv ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Brigantins, Le Barcar?s

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6640_180_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 60 m2 na 3 podlažích. Úplně renovovaný, moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV přípojka. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na balkon. Sedací vana, WC zvlášť. Ve 2. patře: (žebřík) 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha. Terasa 12 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na kanál. K dispozici: pračka. Pozor prosím: soukromý přístav loděk. Kotviště se nachází před domem s přímým přistupem přes terasu. V sezóně venkovní parkoviště 80 m. Ve vedlejší sezóně parkování uvnitř vedle domu. Klidná poloha.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.12.2017 11:57
Mapa stránek ...