Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Santa Barbara' - Francie (Pyreneje - východ), Le Barcar?s. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 25 m2. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna. Vstup na terasu. Kabina s 2 x 1 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Terasa 5 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Santa Barbara, Le Barcar?s

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6640_165_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 25 m2. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna. Vstup na terasu. Kabina s 2 x 1 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Terasa 5 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.6.2018 17:04
Mapa stránek ...