Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Soleil Levant 1 et 2' - Francie (Pyreneje - východ), Le Barcar?s. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 46 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 1x dvoulůžko (1 x 140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 8 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na jezero. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Soleil Levant 1 et 2, Le Barcar?s

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6640_150_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 46 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 1x dvoulůžko (1 x 140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 8 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na jezero. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 09:46
Mapa stránek ...