Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Soleil Levant 1 et 2' - Francie (Pyreneje - východ), Le Barcar?s. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2 v 2. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Balkon 7 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Soleil Levant 1 et 2, Le Barcar?s

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6640_150_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2 v 2. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Balkon 7 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 00:13
Mapa stránek ...