Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Cara?bes du Levant' - Francie (Pyreneje - východ), Le Barcar?s. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Terasa 8 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 94. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Cara?bes du Levant, Le Barcar?s

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6640_130_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Terasa 8 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 94. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 08:07
Mapa stránek ...