Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Cara?bes du Levant' - Francie (Pyreneje - východ), Le Barcar?s. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 8 m2, severní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 98. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt se nachází u silnice. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Cara?bes du Levant, Le Barcar?s

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6640_130_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 8 m2, severní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 98. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt se nachází u silnice.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 18:31
Mapa stránek ...