Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Batteries' - Francie (Pyreneje - východ), Collioure. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 50 m2, v přízemí. Stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 180 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, bidet, WC zvlášť. Terasa 10 m2, východní orientace terasa 20 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Garáž.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Batteries, Collioure

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6672_410_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 50 m2, v přízemí. Stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 180 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, bidet, WC zvlášť. Terasa 10 m2, východní orientace terasa 20 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Garáž.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:49
Mapa stránek ...