Ubytování ve Francii, Collioure (Pyreneje - východ) v apartmánu 'Les Batteries'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Batteries, Collioure
★★

Francie, Pyreneje - východ, Collioure

Francie, Pyreneje - východ, Collioure
Číslo objektu: FR6672.410.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6672_410_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.525,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 50 m2, v přízemí. Stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 180 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, bidet, WC zvlášť. Terasa 10 m2, východní orientace terasa 20 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Garáž.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Les Batteries'. Na kraji obce, 1.5 km od centra Collioure, slunná poloha, 50 m od moře, přímý přístup na pláž. Parkovací místo. Obchod 1 km, potraviny 300 m, restaurace 500 m, nádraží 2.5 km, písečná pláž 1 km oblázková pláž 150 m. Sportovní přístav 1 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Collioure:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rybářská obec přímo u moře, 15 km od Espagne. Veškeré služby v místě. Diskotéka, večerní zábava, muzeum, pamětihodnosti. Malý přístav collioure s pevností 'Vauban', vesničkou slavných umělců Matisse, Picasso, Dali, je známý po celém světě svým klidným životním stylem. V sezoně divadelní vystoupení a koncerty v 'Royal castle'.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Potápění, plachtění. Tenis. Minigolf. Rybaření. Turistické cesty, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Výjezdy na člunech (spojení s Balearami).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 04:01
Mapa stránek ...