Ubytování ve Francii, Collioure (Pyreneje - východ) v apartmánu 'Les Roches Bleues'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Roches Bleues, Collioure
★★

Francie, Pyreneje - východ, Collioure

Francie, Pyreneje - východ, Collioure
Číslo objektu: FR6672.400.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6672_400_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.684,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) galerie s 3x lůžko. Balkon 6 m2, východní orientace. Pěkný výhled na moře.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Les Roches Bleues' se nachaží na příkrém pobřeží, má vlastní přímý přístup k malé zátoce s písečnou a oblázkovou pláží. Rezidence 'Les Roches Bleues'. Na kraji obce, 1.5 km od centra Collioure, 100 m od moře. Parkovací místo. Potraviny 300 m, restaurace 500 m, nádraží 2.5 km, písečná pláž 1 km oblázková pláž 100 m. Sportovní přístav 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Collioure:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rybářská obec přímo u moře, 15 km od Espagne. Veškeré služby v místě. Diskotéka, večerní zábava, muzeum, pamětihodnosti. Malý přístav collioure s pevností 'Vauban', vesničkou slavných umělců Matisse, Picasso, Dali, je známý po celém světě svým klidným životním stylem. V sezoně divadelní vystoupení a koncerty v 'Royal castle'.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Potápění, plachtění. Tenis. Minigolf. Rybaření. Turistické cesty, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Výjezdy na člunech (spojení s Balearami).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 13.12.2017 04:14
Mapa stránek ...