Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Roches Bleues' - Francie (Pyreneje - východ), Collioure. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 25 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Balkon 5 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. Garáž. K bytu 10 schodů dolů. Balkon zřízen na malé cestě na okraji strmého pobřeži. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Roches Bleues, Collioure

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6672_400_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Balkon 5 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. Garáž. K bytu 10 schodů dolů. Balkon zřízen na malé cestě na okraji strmého pobřeži.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.11.2018 00:00
Mapa stránek ...