Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Trois Mâts' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 29 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a plochá obrazovka. Vstup na lodžii. Vstup s 1x lůžko (90 cm). Kabina s 1x pohovka (160 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna, WC zvlášť. Zahradní nábytek, lodžie. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Trois Mâts, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_710_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 29 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a plochá obrazovka. Vstup na lodžii. Vstup s 1x lůžko (90 cm). Kabina s 1x pohovka (160 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna, WC zvlášť. Zahradní nábytek, lodžie. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 09:01
Mapa stránek ...