Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Copacabana' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 27 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Nika s 1x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 6 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Copacabana, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_690_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 27 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Nika s 1x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 6 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace k parkovišti.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 12:24
Mapa stránek ...