Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Copacabana' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 38 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 8 m2. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Copacabana, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_690_21/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 38 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 8 m2. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 19:41
Mapa stránek ...