Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Copacabana' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 19 m2 v 1. patře. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 160 cm v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon 6 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Copacabana, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_690_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 19 m2 v 1. patře. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 160 cm v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon 6 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 10:28
Mapa stránek ...