Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Beach' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 35 m2 v 8. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV, CD a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (malá trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení, klimatizace. Terasa 20 m2, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Pěkný výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vla ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Beach, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_650_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 35 m2 v 8. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV, CD a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (malá trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení, klimatizace. Terasa 20 m2, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Pěkný výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.9.2018 08:37
Mapa stránek ...