Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Beach' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 25 m2 v 6. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, severní orientace a východní orientace. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Beach, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_650_19/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2 v 6. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, severní orientace a východní orientace. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 00:09
Mapa stránek ...