Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Alora' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 43 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska). Sprcha/WC. Klimatizace. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 7. Nevhodné pro malé děti.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Alora, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_620_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 43 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska). Sprcha/WC. Klimatizace. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 7. Nevhodné pro malé děti.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.8.2018 00:36
Mapa stránek ...