Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Soleil Bleu' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 7. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 7 m2. Zahradní nábytek, lodžie. Výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (kryté). x. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Soleil Bleu, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_590_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 7. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 7 m2. Zahradní nábytek, lodžie. Výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (kryté). x.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.2.2018 06:48
Mapa stránek ...