Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Balcons de la Plage' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 20 m2 v 7. patře, severovýchodní orientace. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/ložnice s verandou východní orientace s 1x francouzské sklápěcí skríňové lůžko (130 cm, v délce 185 cm), 1x sklápěcí lůžko (90 cm, v délce 190 cm), plochá obrazovka a větrák. Vstup na verandu, východní orientace. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s malý bar. Sprcha/WC. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: žehlička, ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Balcons de la Plage, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_570_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 20 m2 v 7. patře, severovýchodní orientace. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/ložnice s verandou východní orientace s 1x francouzské sklápěcí skríňové lůžko (130 cm, v délce 185 cm), 1x sklápěcí lůžko (90 cm, v délce 190 cm), plochá obrazovka a větrák. Vstup na verandu, východní orientace. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s malý bar. Sprcha/WC. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 10 (kryté, oplocený), výška 197 cm, šířka 210 cm. Pozor prosím: parkoviště jen pro malá auta.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 03:37
Mapa stránek ...