Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Berg?re d'Azur' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 20 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a CD. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon 6 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Berg?re d'Azur, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_450_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 20 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a CD. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon 6 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 03:51
Mapa stránek ...