Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Voiliers' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2 v 2. patře, severozápadní orientace. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm), TV, plochá obrazovka, stereo přehrávač, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 15 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireles ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Voiliers, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_400_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2 v 2. patře, severozápadní orientace. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm), TV, plochá obrazovka, stereo přehrávač, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 15 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 145.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 06:23
Mapa stránek ...