Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Marines du soleil' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (malá trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 8 m2. Zahradní nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 47. Maximálně 1 d ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Marines du soleil, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_331_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (malá trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 8 m2. Zahradní nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 47. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.9.2018 10:06
Mapa stránek ...