Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Beaupré' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s bar. Sprcha, WC zvlášť. Balkon 7 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Beaupré, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_310_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s bar. Sprcha, WC zvlášť. Balkon 7 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 20:00
Mapa stránek ...