Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Beaupré' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 26 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a větrák. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, kombinovaná mikrovlná trouba) s jídelní stůl. Vstup na terasu. Sprcha, WC zvlášť. Terasa 7 m2. Výhled na moře. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování, 100 m. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Beaupré, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_310_20/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 26 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a větrák. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, kombinovaná mikrovlná trouba) s jídelní stůl. Vstup na terasu. Sprcha, WC zvlášť. Terasa 7 m2. Výhled na moře. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování, 100 m.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:56
Mapa stránek ...