Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Beaupré' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka), DVD, klimatizace a větrák. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), klimatizace. Vstup na terasu. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm), klimatizace. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 7 m2. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička, vysouš ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Beaupré, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_310_16/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka), DVD, klimatizace a větrák. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), klimatizace. Vstup na terasu. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm), klimatizace. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 7 m2. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 231. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 07:02
Mapa stránek ...