Ubytování ve Francii, Canet-Plage (Pyreneje - východ) v apartmánu 'Le Beaupré'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 7). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Beaupré, Canet-Plage
★★★

Francie, Pyreneje - východ, Canet-Plage

Francie, Pyreneje - východ, Canet-Plage
Číslo objektu: FR6660.310.16
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_310_16/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.562,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka), DVD, klimatizace a větrák. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), klimatizace. Vstup na terasu. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm), klimatizace. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 7 m2. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 331. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Canet Plage: Rezidence 'Le Beaupré', 7-podlažní. Ve čtvrti Canet Sud, 100 m od moře. Společné: zahrada (oplocená). K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená). V rekreačním zařízení: výtah. Obchod 350 m, obchodní centrum 8 km, restaurace, pekárna 350 m, nádraží 'Perpignan' 12 km, písečná pláž 50 m, park 'Aqualand St Cyprien' 12 km, potápěčské centrum 18 km, koupaliště 3 km, krytý bazén 3 km, jezero Etang de Canet 1 km. Sportovní přístav 5 km, golfové hřiště (27 jamek) 8 km, tenis 3 km, minigolf 1 km. Atrakce v blízkosti: Perpignan 12 km, Collioure 25 km, Bnuyls 37 km, Espagne 35 km, Andorre 180 km, Barcelone 200 km. Známá jezera v okolí: Lac de Villeneuve de la Raho 19 km, Lac de St Jean Pla de Corts 39 km, Gorges de Gouleyrous 42 km. Turistické oblasti Abbaye de st Martin du Canigou 70 km, Pic de Canigou 77 km, Lac des Bouillouses 105 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Canet-Plage:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Canet a jeho krásné bílé písečné pláže je proslaveným místem pro provozování vodních sportů. Velké, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 30 km od Espagne, 30 km od Collioure, 10 km od Perpignan. V obci: supermarket, obchody, boutique, pošta, restaurace, bar, diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, fitness-centrum, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 8 km, šířka do 100 m. Bazén vyhřívaný. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 27 jamek, St Cyprien 7 km. Minigolf. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.7.2019 09:46
Mapa stránek ...