Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Beaupré' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko a klimatizace. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 180 cm), klimatizace. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 29 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 401. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Beaupré, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_310_14/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko a klimatizace. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 180 cm), klimatizace. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 29 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 401.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.7.2018 20:46
Mapa stránek ...