Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Cap Sud' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 46 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna 25 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), DVD, větrák a elektrické rolety. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 10 m2. Balkónový nábytek, elektrický grill. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra) ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Cap Sud, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_300_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 46 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna 25 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), DVD, větrák a elektrické rolety. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 10 m2. Balkónový nábytek, elektrický grill. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.5.2019 23:47
Mapa stránek ...