Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Cap Sud' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 45 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), větrák. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu, jižní orientace. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 x 90 cm, v délce 190 cm), větrák. Kuchyňský kout (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon 7 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Pěkný výhled na moře a na hory. K dispozici: ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Cap Sud, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_300_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 45 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), větrák. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu, jižní orientace. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 x 90 cm, v délce 190 cm), větrák. Kuchyňský kout (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon 7 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Pěkný výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. (výška: 1,8 m, šířka: 2,2 m, délka: 4,7 m).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 11:14
Mapa stránek ...