Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Arenes Pyrenees' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 25 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon 7 m2, východní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Arenes Pyrenees, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_290_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon 7 m2, východní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.9.2018 15:14
Mapa stránek ...