Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Coraux' - Francie (Pyreneje - východ), Canet-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka), větrák. Vstup na terasu. 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Zahradní sezení 6 m2, východní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Coraux, Canet-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6660_200_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka), větrák. Vstup na terasu. 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Zahradní sezení 6 m2, východní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 20:05
Mapa stránek ...